СРОЧНООО!!! Визначте масу розчину етанолу з масовою часткою спирту 5,6%, який можна одержати

пригідратації етену масою 72г.

Ответы на вопрос

Отвечает Гуцуляк Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(C2H5OH)=5.6 %

m(C2H4)=72 г

Найти

m(раствора C2H5OH)-?

Решение

C2H4+H2O=C2H5OH

n(C2H4)=m/M=72/28=2.57 моль

n(C2H5OH)=n(C2H4)=2.57 моль

m(C2H5OH)=n*M=2.57=118.22 г

m(раствора C2H5OH)=m(C2H5OH)*100/w(C2H5OH)=2111 г