ДАЮ 30 БАЛОВ ПОЖАЛУЙСТА 1. Закінчити рівняння реакцій, розставити коефіціенти CaO +H2O = SO3 +H2O

= P2O5 + H2O = 2. Знайти масову частку солі в розчині, який утворився при додаванні 20 г солі до 80 г води

Ответы на вопрос

Отвечает Панарина Ксения.

Объяснение:

1.

CaO+H2O=Ca(OH)2

SO3+H2O=H2SO4

P2O5+3H2O=2H3PO4

2.

1)80г+20г=100г-масса всего раствора

2)w(соли)=m соли*100%/m всего раствора=> 20*100%/100=20%

Ответ: 20%