Обчисліть масу води, яку необхідно добавити до розчину калій гідроксиду масою 200 г з масовою

часткою лугу 50%, щоб одержати 8% розчин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуковский Павел.

Ответ:

1050г

Объяснение:

1) порахуємо масу лугу

200г*0,5 = 100г

2) Знайдемо масу розчину, для якого 100г лугу - це 8%

100/0,08 = 1250г

3) Порахуємо масу води, яку треба додати

1250-200 = 1050г