3. Обчислити масову частку солі у розчині , для приготування якого використали 20гр . солi та 380

МЛ . ВОДИ .

Ответы на вопрос

Отвечает Мелкова Соня.

Відповідь:

W= m1 / m2

m2 = 20г + 380г = 400г

W= 20г / 400г = 0.05

W - масова частка

m1- масса речовини

m2 - масса розчину