Знайти масову частку солі у 120г 5% розчину кухонної солі якщо до нього додали 30г води.


Ответы на вопрос

Отвечает Юркова Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(раствора)=120 г

w(соли)=5 %

+m(H2O)=30 г

Найти

w(соли')-?

Решение

m(соли)=w(соли)*m(раствора)/100=120*5/100=6 г

m(раствора')=m(раствора)+m(H2O)=120+30=150

w(соли')=100*m(соли)/m(раствора')=100*6/150=4 %

Отвечает Хулпа Маша.

Ответ:

ω =20%

Объяснение:

Дано:

m(H₂O)=120г.

m(солі)=30г.

------------------------

ω-?

Розв*язок:

Визначаємо масу розчину:

m (розчину) = m (H₂O) + m (солі)

m (розчину) = 120г+ 30г = 150г.

Визначаємо масову частку за формулою:

ω = m (речовини) / m (розчину)

ω = m (солі) / m (розчину)

ω = 30г / 150г= 0,2   або  ω  = 0,2 × 100% = 20%

Відповідь : ω =20%