Срочно!!! Вкажіть кількість атомів С у молекулі алкіна, що має молекулярну масу -68


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

n = 5

C5H8

Объяснение:

Mr(CnH2n-2) = 68

Mr(CnH2n-2) = 12n+1*(2n-2) = 68

14n-2 = 68

14n = 70

n = 5

C5H8