Поможіть , даю 30 балів!!! Обчисліть масову частку кристалізаційної води в залізному купросі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мушаряпов Дмитрий.

Відповідь:

Mr(FeSO4*7H2O)=152+126=278

w(H2O)=126*100/278=45,3%

Пояснення: