1. Для добування розчину сульфату магнію масою 250 г сiль розчинили у 240 г води. Розрахувати

масову частку розчиненої речовини в розчені​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

ДАНО:

m(H2O)= 240г

m( MgSO₄) =250 г

Знайти: w% =?

m(р-ну) = m( MgSO₄) + m(H2O) = 250 + 240 = 490 г

Знайдемо масову частку розчиненої речовини в розчені​

w = 250 : 490 * 100% = 51 %