Який обєм води необхідно додати до калій оксиду масою 80 г , щоб утворився розчин лугу з масовою

часткою 5% ?

Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Ксюха.

Ответ:

1. m розчину = m/W = 80/0.05 = 1600 г

2. m H2O = 1600-80=1520г