1. Знайти ступінь дисоціації,якщо відома кількість молекул,які дисоціювали-20 і кількість

молекул,які не дисоціювали-30. 2.Який кількість йонів Н3РО4,якщо є всього 100 молекул,а ступінь дисоціації 90%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Добрых Дима.

Відповідь:

1.α= 20/(20+30)=0,4=40%

2.

Продисоціювало 100*90/100=90молекул

1 молекула  Н3РО4 розпадається на 4 йони:Н3РО4⇒3Н⁺+РО4³⁻

кількість йонів=4*90=360

Пояснення: