30 г кухоної солі розчинили в 170 г води. Знайдіть масову частку (в %) солі в отриманому розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Байбородин Глеб.

Ответ: W(NaCl) = 15 %

m(NaCl) = 30 г

m(H2O) = 170 г

m(розч) = 170 + 30 = 200 г

W(NaCl) = (30 : 200) × 100% = 15%