Допоможіть терміново!!!Яка маса натрій гідроксиду потрібна для нейтралізації розчину масою 100 г з

масовою часткою гідроген хлориду 36,5%

Ответы на вопрос

Отвечает Данатарова Даша.

1моль х моль

HCl+NaOH=>NaCl+H2O

m(HCl)=100×0,365=36,5г

n(HCl)=36,5/36,5=1моль

х=1моль

m(NaOH)=1×40=40г