Визначити відносни молекулярни маси речовин е) Mr(AlPO4)= ж)Mr(BaSiO3)= є) Mr(HBr)= СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Цитрикова Ксюша.

Ответ:

1)Mr(AlPO4)=27+31+16×4=122г/моль

2)Mr(BaSiO3)=137+28+16×3=213г/моль

3)Mr(HBr)=1+80=81г/моль

Объяснение:

100% правильно!!!!!!!!