Під час хлорування алкану масою 0,114 г добуто дихлоропохідну речо- вину масою 0,183 г. Визначте

вуглеводень. Помогите пожалуйста очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кочкожаров Олег.

Объяснение:

0.114г. 0.183г

CnH2n+2 + 2Cl2 = CnH2nCL2 + 2HCl

14n+2 г/моль 14n+71 г/моль

0.114/(14n+2)=0.183/(14n+71)

0.114(14n+71)=0.183(14n+2)

0.183×14n-0.114×14n=0.183×2-0.114×71

0,966n=7,728

n=8

C8H18 + 2Cl2 = C8H16CL2 + 2HCl