3.Яку масу негашеного вапна можно отримати з 1кг крейди, якщо відносний вихід продукту реакції

складає 60%

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ: m(CaO) = 227 г

Дано:

m(CaCO3) = 1 = 1000

η = 60% = 0,6

. 1000 . . . . .  x

CaCO3 ⇒ CaO + CO2

. . 148 . . . .  56

х = (1000×56) : 148 = 378 г --- теоретический выход

m(CaO) = 378 × 0,6 = 227 г --- практический выход