Скласти рівняння окиснення, галогенування та гідрування для Пентину та Пропіну!!!!! Дуже

срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Алина.

Ответ:

окиснення:

C5H8+7O2=5CO2+4H2O

2C3H6+9O2=6CO2+6H2O

галогенування:

CH3-C≡C-CH2-CH3+2HCI=CH3-CH2-CCI2-CH2-CH3

CH3-CH=CH2+HCI=CH3-CH2-CH2CI

гідрування:

CH3-C≡C-CH2-CH3+2H2=CH3-CH2-CH2-CH2-CH3

CH3-CH=CH2+H2=CH3-CH2-CH3

Объяснение: