5. Який об'єм за нормальних умов займає нітроген(IV) оксид масою 23 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Охотников Пётр.

Ответ:

n=m/M; n=V/Vm

V=m•Vm/M=23•22.4/46=11.2 л

Ответ: 11.2 л