Письмово:написати молекулярні іонні повні і скорочені рівняння реакцій Гідроксиду калію і магній

сульфату Ортофосфорної кислоти і литій гідроксиду Алюміній сульфату і натрій ортофосфату

Ответы на вопрос

Отвечает Багаутдинов Раис.

Ответ:

Объяснение:

MgSO₄ + 2KOH = Mg(OH)₂ + K2SO₄

Mg²⁺ + SO₄²⁻ + 2K⁺ + 2OH⁻ = Mg(OH)₂⬇ + 2K⁺ + SO₄²⁻

Mg²⁺ + 2OH⁻= Mg(OH)₂⬇

3LiOH + H3PO₄ = Li3PO₄ + 3H₂O

3Li⁺ + 3OH⁻ + 3H⁺ + PO₄²⁻= 3Li⁺ + PO₄²⁻ + 3H₂O

3OH⁻ + 3H⁺ = 3H₂O

OH⁻ + H⁺ = H₂O

Al₂(SO₄)₃ + 2Na₃PO₄ = 3Na₂SO₄ + 2AlPO₄⬇

2Al³⁺ + 3SO₄²⁻ + 6Na⁺ + 2PO₄³⁻  = 6Na⁺ + 3SO₄²⁻ + 2AlPO₄⬇

2Al³⁺ + 2PO₄³⁻ = 2AlPO₄⬇