Знайти масові частки всіх елементів у сполуках: MgO, Al2O3, Fe(NO3)3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Петровская София.

Ответ:

ответ

Объяснение: 1) 24.3+16=40.3

2)27×2+16×3=102

3)55.8+(14+16×3)×3=241.8