Визначити кількість речовини НСL,якщо маса хлоридної кислоти дорівнює 64 г. кто ответит дам 50-90

баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Виталий.

Відповідь:

Пояснення:

Кількість речовини розраховується за формулою: n=m/

m(HCl)=64г

M(HCl)=1×1+1×35,5=36,5г/моль

n(HCl)=64÷36,5=1,75моль