Вкажіть у якій кількості речовини карбон (ІV) оксиду міститься 6,02*1024 молекул


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Поля.

Объяснение:

n(CO2)=N/Na = 6.02•10²³/6.02•10²³=1моль

Na постоянная Авогадро