ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА 9 КЛАС ХІМІЯ Обчисліть масу калій гідроксиду, необхідно для нейтралізації

140г 25% - го розчину хлоридної кислоти​

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Пётр.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-нHCl) = 140 г

w(HCl) = 25% або 0,25

Найти: m(KOH) - ?

Знайдемо масу HCl в розчині:

m(HCl) = m(р-нHCl) * w(HCl) = 140 * 0,25 = 35 г

Складемо РХР:

35 г              хг

HCl      +    KOH   →   KCl    +   H2O

n= 1 моль  n = 1 моль

M = 36 г/моль М = 56 г/моль

m = 36 г     m = 56 г        

35 г (HCl)   -  х г (KOH)

36 г (HCl)   -  56г (KOH)

m(KOH) = 35 * 56 : 36 = 54,44 г