Під час спалювання 18 г алюмі- нію виділилось 547 кДж теплоти. Складіть тер-мохімічне рівняння

цієї реакції. срочно даю 20 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Лиля.

Ответ:

Розв'язання.

Вода масою 18 г відповідає кількості n(Н2О) = m/М=18 г/18 г/моль = 1 моль. А в рівнянні реакції утворення води з простих речовин перед формулою води коефіцієнт Отже, у термохімічному рівнянні необхідно зазначити зміну ентальпії під час утворення води кількістю 2 моль, тобто 241,8 • 2 = 483,6: 2Н2(г.)

вроді так

Объяснение: