Помогите умаляю только полностью расписана с дано пж Яка кількість атомів Оксигену міститься у

суміші яка складається з 13,44л чадного газу СО та 22г вуглукислого газу СО2

Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CO) = 13,44л

m(СО₂) = 22 г

Наайти: N - ?

Знайдемо кількість речовини СО :

n(СО) = V(CO)/Vm = 13,44/22,4 = 0,6 моль

Визначимо яка кількість речовини атомів Оксигену міститься  в кількості речовини СО.

n (O) = n(CO) = 0,6 моль

Знайдемо кількість речовини СО₂:

М(СО₂) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

n(СО₂) = m(СО₂)/М(СО₂) = 22/44 = 0,5 моль

Вичислимо яка кількість речовини атомів Оксигену міститься в кількості речовини СО₂:

n(O) = 2* n(CO₂) = 2 * 0,5 = 1 моль

Знайдемо, загальну кількість атомів у суміші газів.

n(O) = n(O) + n(O) = 0,6 + 1 = 1,6 моль

із формули n(O) = N(O)/Na знайдемо кількість атомів Оксигену міститься у суміші

N(O) = n(O) * Na = 1,6 * 6,02 * 10²³ = 9,632 * 10²³ атомів