СРОЧНО!! Визначити валентність елементів у хімічних сполуках PbO H 2 O MnO 2 N 2 O 3


Ответы на вопрос

Отвечает Кожухов Егор.

Відповідь:

 x  II                  x   II               x    II                   x  II

1)PbO           2)H2O           3)MnO2            4)N2O3

x*1=2*1          x*2=2*1             x*1=2*2            x*2=2*3

x=2                2x=2; x=1          x=4                  2x=6; x=3

  II  II              I    II                 IV   II                III   II

 PbO             H2O                MnO2              N2O3

Пояснення:

1. Записуємо відому валентність Оксигену над формулою. Невідому валентність позначаємо буквою x:

 x  II

PbO

2. Знаходимо суму одиниць валентності кожного елемента. Для цього його валентність множимо на число атомів:

x*1=2*1

3. Обраховуємо x:

x=2