Не проходите мимо. 1. Визначити Mr CaCO3 Cu2O 2. Чому дорівнює масова частка елементів у сполуці

Na2CO3 3.Знаючи валентність визначте індекси у формулах сполук НS Валентність Сульфуру 2). AgCl ( твалентність Аргентуму 1) AS ( валентність Сульфуру 2) 4.Визначити відносно атомну масу у Са Al Fe Ba S. 5 Визначити валентність хімічних елементіву сполуках CaO Al2O3 SO3 SO2​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

Ответ:

1Mr CaCO3 = (1 x 40.08) + (1 x 12.01) + (3 x 16.00) = 100.09 g/mol

2Масова частка елементів у сполуці Na2CO3:

Натрій (Na) = (2 x 22.99) / (2 x 22.99 + 12.01 + 3 x 16.00) x 100% = 43.38%

Вуглець (C) = 12.01 / (2 x 22.99 + 12.01 + 3 x 16.00) x 100% = 11.33%

Кисень (O) = (3 x 16.00) / (2 x 22.99 + 12.01 + 3 x 16.00) x 100% = 45.29%

3Валентності елементів:

НS: Н - валентність 1, S - валентність 2

AgCl: Ag - валентність 1, Cl - валентність 1

AS: A - валентність 3, S - валентність 2

4Атомні маси елементів:

Са: 40.08 g/mol

Al: 26.98 g/mol

Fe: 55.85 g/mol

Ba: 137.33 g/mol

S: 32.06 g/mol

5Валентності елементів у сполуках:

CaO: Ca - валентність 2, O - валентність 2

Al2O3: Al - валентність 3, O - валентність 2

SO3: S - валентність 6, O - валентність 2

SO2: S - валентність 4, O - валентність 2

Объяснение:

Провірено моїм вчителем