Визначте масову частку Оксигену у вищому оксиді елемента, що знаходиться в 3 періоді, ІV групі


Ответы на вопрос

Отвечает Черностова Лилия.

Ответ:

Объяснение:

Формула вищого оксиду ІV групи RО₂

Елемент  ІV групи 3 періоду це Силіцій (Si)

Оксид має формулу SiО₂

Знайдемо молекулярну масу речовини:

М(SiО₂) = Ar(Si) + Ar(O) * 2 = 28 + 16 * 2 = 60

Визначbvj масову частку Оксигену

w(O) = Ar(O) * n/М(SiО₂) * 100% = 16 * 2/60 * 100% = 53,33%