Обчисліть масугідрогену пероксиду, необхідну для добування кисню об'ємом 5,6 л (н. у.).


Ответы на вопрос

Отвечает Балаева Ульяна.

Ответ:

17г

Объяснение:

2 H2O2 = 2 H2O + O2

n(O2) = 5,6/22,4 = 0,25 моль

n(H2O2) = 0,25*2 = 0,5 моль

M(H2O2) = 2 + 2*16 = 34 г/моль

m(H2O2) = 0,5*34 = 17г