Перетворіть схеми на рівняння,позначте рівняння реакцій розкладу. А. H2 + O2 = H20Б. HgO = Hg +

O2В. Fe2O3 + HCl = FeCl3 + H2OГ. Cu + H2SO4(конц.) = CuSO4 + H2O + S02​

Ответы на вопрос

Отвечает Пралиев Нұрсұлтан.

Объяснение:

А. 2H2 + O2 = 2H20 реакція сполучення

Б. 2HgO = 2 Hg + O2 реакція розкладу

В. Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O реакція обміну

Г. Cu + 2H2SO4(конц.) = CuSO4 + 2H2O + S02↑ реакція ОВР