Визначте масу етану об'єм якого складає 67,2 літрів​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Елена.

Ответ:

Щоб визначити масу етану, потрібно знати його густина. Зазвичай густина етану визначається за умови стандартного тиску та температури (STP), які складають 1 атмосферу тиску та 0 °C або 273,15 K температури.

За даними з STP, густина етану становить близько 0,789 г/мл або 789 кг/м³.

Тоді маса етану дорівнюватиме об'єму, помноженому на густину:

маса = об'єм × густина

У нашому випадку, маса етану буде:

маса = 67,2 л × 789 кг/м³ = 53 004 г або 53,004 кг

Отже, маса етану об'ємом 67,2 л становить 53,004 кг або 53 004 г.

Отвечает Тихий Роман.

Відповідь:

M(C2H6)=30г/моль

n(C2H6)=67,2/22,4=3моль

m(C2H6)=30*3=90г

Пояснення: