9. До розчину натрій хлориду масою 200 г з масовою часткою солі 15% додали 250 г розчину цієї ж

солі з масовою часткою 10%. Яка масова частка речовини в добутому розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Артём.

Ответ:

Спочатку необхідно знайти масу натрій хлориду у кожному з розчинів:

Маса натрій хлориду у першому розчині = 200 г * 0,15 = 30 г

Маса натрій хлориду у другому розчині = 250 г * 0,10 = 25 г

Загальна маса натрій хлориду у добутому розчині буде 30 г + 25 г = 55 г.

Загальна маса добутого розчину буде 200 г + 250 г = 450 г.

Отже, масова частка натрій хлориду у добутому розчині буде:

55 г / 450 г * 100% = 12.22%

Таким чином, масова частка речовини в добутому розчині становить 12.22%.

Объяснение: