ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО ПРОШУ ПОМОЧЬ З розчину солі масою 500 г із масовою часткою розчиненої

речовини 10% випарили 100г води. Знайдіть масову частку новоутвореного розчину. МОЖНО С ДАНО: ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Кадаева Аминат.

Відповідь: 12.5%

Пояснення:

Дано:

m(розч.) = 500 г

ω(реч.) = 10%

m1(розч.) = m(розч.) - 100 г

____________________

ω1(реч.) - ?

Рішення:

m(реч.) = m(розч.) * ω(реч.) / 100 = 500 * 10 / 100 = 50 г

m1(розч.) = m(розч.) - 100 = 500 - 100 = 400 г

ω1(реч.) = m(реч.) / m1(розч.) * 100 = 50 / 400 * 100 = 12.5%