Який об’єм азоту утворюється при згоранні метиламіну об'ємом 33,4 мл?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сахарова Алина.

Дано:

V(CH3NH2) = 33,4 мл

Знайти:

V(N2) - ?

Розв'язання:

1) 4CH3NH2 + 9O2 → 4CO2 + 10H2O + 2N2;

2) V(N2) = V(CH3NH2) * 2 / 4 = 33,4 * 2 / 4 = 16,7 мл.

Відповідь: Об'єм N2 становить 16,7 мл.