Які маси цукру і води треба взяти для приготування 280 г розчину з масовою часткою розчиненої

речовини 5 %

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенович Максим.

m(C12H22O11)=280×0,05=14г

m(H2O)=280-14=266г