СРОЧНОО на спалювання 15 л етилену (н.у) використали кисню а) 15 л б) 30л в)45 л г) 64 л


Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Артем.

Дано:

V(C2H4) = 15 л​

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) C2H4 + 3O2 → 2CO2 + 2H2O;

2) V(O2) = V(C2H4) * 3 = 15 * 3 = 45 л.

Відповідь: Об'єм O2 становить 45 л (варіант в).