Є по 4 моль етанової кислоти і етилового спирту. Маса якої речовини більша. Відповідь обґрунтуйте


Ответы на вопрос

Отвечает Блинкова Алиса.

Відповідь:

Маса етанової кислоти більша

Пояснення:

m=n×M

M(C2H5OH)12×2+6+16=46г/моль

M(CH3COOH)=12×2+4+16×2=60г/моль

m(C2H5OH)=4×46=184г

m(CH3COOH)=4×60=240г