Обчислити кількість речовини азоту, що вступив у реакцію, з воднем кількістю речовини 6 моль, якщо

в результаті утворився амоніак(NH3)

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Михаил.

Дано:

n(H2) = 6 моль

Знайти:

n(N2) - ?

Розв'язання:

1) N2 + 3H2 → 2NH3;

2) n(N2) = n(H2) / 3 = 6 / 3 = 2 моль.

Відповідь: Кількість речовини N2 становить 2 моль.