Обчислити ступінь гідролізу 0,05 М розчину Pb(NO3)2 (Кдис.Pb(OH)2 = 3*10-8) допоможіть дуже

потрібно​

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Настасья.

Объяснение:

Константа дисоєдуючої реакції для реакції Pb(NO3)2 у воді дорівнює:

Kd = 3*10-8

Тому ступінь гідролізу 0,05 М розчину Pb(NO3)2 дорівнює:

[Pb2+] = [NO3-]2 = 0,05 М

[OH-] = Kd / [Pb2+] = 3*10-8 / 0,05 = 6*10-7 М