Визначте молярну масу.Газа, якщо його густина за воднем=30 2) знайти молярну масу речовини, якщо

маса речовини=14г, кількість речовини-0,07

Ответы на вопрос

Отвечает Закотнова Анна.

Объяснение:

1) Визначте молярну масу газа, якщо його густина за воднем = 30.

М(газу)=D•M(H2)=30•2•1=60г/моль

2) знайти молярну масу речовини, якщо маса речовини=14г, кількість речовини-0,07моль

M(речовини)=m/n= 14/0.07= 200г/моль