Обчисліть і вкажіть кількість речовин триолеїну, на гідрування якого витратили 33,6 л водню.


Ответы на вопрос

Отвечает Перминов Никита.

Дано:

V(H2) = 33,6 л

Знайти:

n(C3H5(C17H33COO)3) - ?

Розв'язання:

1) C3H5(C17H33COO)3 + 3H2 → C3H5(C17H35COO)3;

2) n(H2) = V(H2) / NA = 33,6 / 22,4 = 1,5 моль;

3) n(C3H5(C17H33COO)3) = n(H2) / 3 = 1,5 / 3 = 0,5 моль.

Відповідь: Кількість речовини C3H5(C17H33COO)3 становить 0,5 моль.