Даю 100 балов Сіль, утворена оцтовою кислотою і деяким двовалентним металом, кількістю речовини

0,1 моль має масу 15,8 г. Укажіть формулу солі. Прикрепленные файлы​

Ответы на вопрос

Отвечает Суфиева Фируза.

Ответ:

Объяснение:

0,1 моль - 15,8 г

1 моль    - х г

х = 15,8 : 0,1 = 158 г

металл - Х

М(CH3COO)2X = (12 + 1 * 3 + 12 + 16 * 2) * 2 + х = 59 * 2 + х = 118 + х

118 + х = 158

х = 158 - 118

х = 40

Цей двовалентним метал Кальцій (Са) його молярна мас складає 40 г/моль

Формула солі :(CH3COO)2Са - ацетат кальцію - кальцієва сіль оцтової кислоти