Обчисліть масу вапняку CaCO3 кількістю речовин 2 моль? Сроооочно


Ответы на вопрос

Отвечает Янченко Кирилл.

Молярна маса вапняку (CaCO3) дорівнює сумі молярних мас його складових елементів:

Молярна маса кальцію (Ca) = 40.08 г/моль

Молярна маса карбонатної групи (CO3) = 60.01 г/моль

Тому, молярна маса вапняку (CaCO3) = 40.08 г/моль + 60.01 г/моль = 100.09 г/моль.

Кількість речовин 2 моль.

Маса вапняку може бути знайдена з використанням формули:

маса = кількість речовин × молярна маса

Отже, маса вапняку (CaCO3) у цьому випадку буде:

маса = 2 моль × 100.09 г/моль = 200.18 г

Отже, маса вапняку CaCO3 для 2 моль речовин дорівнює 200.18 г.

Отвечает Кислая Анастасия.

Відповідь:

m(CaCO3)=200г

Пояснення:

Дано:

n(CaCO3)=2 моль

Знайти:

m(CaCO3)=?

Розв‘язання:

m(CaCO3)=n(CaCO3)*M(CaCO3)= 2* (40+12+48)=2*100=200 г.