Написати рiвняння можливих хімічних реакцiй та дати назви продуктам peakцiï 1. Магній + сульфатна

кислота - 2. Кальцiй оксид + ортофосфатна кислота - 3. Барій гідроксид + нiтратна кислота → 4. Ртуть + йодидна кислота 5. Цинк + бромідна кислота - 6. Калiй карбонат + ортофосфатна кислота - Манган(II) хлорид + сульфідна кислота → 8. Натрій нітрит + хлоридна кислота → 7. 9. Ферум(II) оксид + ортофосфатна кислота - 10.Сульфур(VI) оксид + етанова кислота →.даю 100 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Романченко Алиса.

Ответ:

Объяснение:

1)  Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2↑ сульфат магнію + водень

2) 3CaO + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 + 3H2O ортофосфат кальцію + вода

3) Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O нітрат барію + вода

4) Hg + 2 HI = HgI2 + H2↑         йодид ртуті (II) + водень

5) Zn + 2 HBr = ZnBr2 + H2↑    бромід цинку + водень

6) 3K2CO3 + 2Н3РО4 = 2К3РО4 + 3СО2 + 3Н2О ортофосфат калію +

Карбон оксид (IV) + вода

8) NaNO2 + HCl = NaCl + HNO2 хлорид натрію + азотиста кислота

9) 3FeO + 2H3PO4 = Fe3(PO4)2 + 3H2O фосфат заліза (II) + вода