Є ДЕСЯТЬ ХВИЛИН, 50 БАЛІВ !!!! В результаті взаємодії магнію з сульфатною кислотою утворилося 80

г солі. Знайти кількість речовини і масу магнію,який прореагував.​

Ответы на вопрос

Отвечает Горун Софія.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

m(MgSO4) = 80г

m(Mg) = ?

n(Mg) = ?

Хг                        80г

Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2

1моль                1моль

24г/моль           120г/моль

24г                     120г

Хг             80г

24г           120г

Х = 80*24/120 = 16г

n = m/M = 16/24 = 0.7моль