В результаті розчинення сульфур(IV) оксиду у воді утворилась сульфітна кислота. Знайди масу

кислоти, яку можна отримати з 201,6 л сульфур(IV) оксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Каппарова Улжан.

Ответ:

882(г)

Объяснение:

Дано

V(H2SO4)| n(SO2)=V(SO2)/Vm

|. Vm=22.4

__________. n=201.6/22.4

Знайти. n=9(г)

m(H2SO2). m= 9*98=882г

M=2+32+64=98