10. Розрахуйте масову частку Фосфору (в %) в його сполуці з Хлором, в якому Фосфор виЯВЛЯЄ

валентність III , а Хлор мінімальну валентність. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нечаев Илья.

Відповідь:

Mr(PCI3)=31+35,5*3=137,5

w(P)=31*100/137,5=22,5%

Пояснення: