Відносна густина алкіну за повітрям (молярна маса повітря 29г/моль) дорівнює 4,759. Виведіть

формулу алкіну, у відповіді вкажіть кількість атомів Гідрогену в сполуці. 1015182125

Ответы на вопрос

Отвечает Кобелев Илья.

Ответ:

Объяснение:

Общая формула алкинов CnH2n-2

Найдем молекулярную масу алкина :

М(CnH2n-2) = D(повітр.) * M(повітр.) = 4,759 * 29 = 138

Молярная масса: 14n-2. Составляем уравнение:

14n - 2 = 138

14n = 138 + 2

14n = 140

n = 140 : 14

n = 10

Подставляем это значение в общую формулу: С10Н18

Кількість атомів Гідрогену в сполуці - 18