Гідрат оксиду елемента з електронною формолую 1s²2s²2p⁶3s²3p⁴ масою 45грам. Розчинили у воді масою

255грам. Визначте формулу речовини що розчинили, обчисліть масову частку цієї речовини в розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирбабин Сергей.

Ответ:

Скористаємося формулою: w (H2SO4)=m (H2SO4) / m(розчину)*100%=45/(45+255)*100%=15%

Объяснение:

Сірка може утворювати 2 кислотних оксиду - SO2 і SO3, відповідно гідратами оксидів можуть бути або H2SO3, або H2SO4. При 20 з в 100 грамах води максимально розчиняється 11,3 г SO2, тут розчинили більше, значить це не він.

гідрат оксиду елемента-H2SO4.