Визначте формулу алкена, якщо його густина за вуглекислим газом дорівнює 0,64. Дайте йому назву​


Ответы на вопрос

Отвечает Российская Катя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D(CO2) = 0.64

Найти: СnH2n - ?

М(СO2) = 44г/моль

Знайдемо молекулярну масу алкену

М(СnH2n) = D(CO2) * М(СO2) = 0,64 * 44 = 28 г/моль

загальна формула алкену СxH2x

12n + 2n = 28

14n = 28

n = 28 : 14

n = 2

Отже формула С2Н4 - етен