Обчислити кiлькiсть речовини бромоетану, який утвориться при взаємодії 450 л етену з бромоводенем.


Ответы на вопрос

Отвечает Дальникова Мария.

Ответ смотри на прикреплённом фото


Отвечает Ермаков Данила.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(C2H4) = 450 л

Найти: n(C2H5Br) - ?

Складемо РХР:

450л                                   хг

C2H4    +      HBr     →      C2H5Br

n = 1 моль                        n = 1 моль

Vm = 22,4 л/моль           M = 109 г/модь

V= 22,4 л                         m = 109 г

m(C2H5Br) = 109 * 450 : 22,4 = 2189,7 г

Знайдемо кількість речовини бромоетану:

n(C2H5Br) = m(C2H5Br) / М(C2H5Br) = 2189,7/ 109 = 20 моль